Kır Düğünü

Kır düğünü hizmetlerinde ve misafirlerimize sunulan yemek menümüz ise farklı damak tadına hitap edecek özellikte. Yemekli kır düğünlerinde birbirinden lezzetli ve farklı yemek menüleri farklı yörelere ait salata, ara sıcaklar ve antreler bu sunumlara eşlik etmektedir. Çocuklarımızı unutmadık… Çocuk bahçemiz ve yeşil bahçemiz çocuklarımız için güvenli ve eğlenceli bir alan oluşturmaktadır. Ve huzur… Ganita’da anlamını buldu. Yeni anlamlara ulaşmak için siz ziyaretçilerini bekliyor..

Düğünü
Herkesin hayatında çok önemli bir yer teşkil eden evliliğin unutulmaz bir şekilde gerçekleşmesi günümüzde neredeyse her çiftin hayali ve hakkıdır. Güzel Bursa'mız da ise bu kadar alternatif var iken kır düğünü için mekan beğenmekte zorlanan çiftlerimizin işini kolaylaştırıyoruz. Kurumsal yapısı, güler yüzlü personeli ve diğer birçok yönde rakiplerinden önde olan hizmetleriyle Ganita Restaurant & Kır Düğünü müşterilerine güven veriyor, onları mutlu ediyor.
Nişan
Yine en az düğün kadar önemli ve herkesin en güzelini yaptırmasının hakkı olduğu nişan etkinlikleri için en doğru adresiniz yine Ganita Restaurant. Onlarca opsiyon, hızlı ve kaliteli hizmet ile bütün müşterilerimizi mutlu ediyor, onları kesinlikle mağdur bırakmıyoruz. Ganita Kır Düğünü, nişan etkinliklerindede en iyisi.
Kına
Şimdiye kadar başarılı bir şekilde gerçekleştirdiğimiz yüzlerce kına gecesi etkinliği ve bunların bize kazandırdığı tecrübeler ile bütün kına gecesi etkinliklerinize talibiz. Yıllardır bu sektörde olan ve işinde uzman sayılabilecek derecede tecrübeli onlarca personelimiz ile birlikte bütün yaptıklarımızı sizin istedikleriniz doğrultusunda şekillendiriyor. Sizi mutlu ediyoruz.
Sünnet
Çocuğunuza ne kadar değer verdiğinizin ve onun sünnet düğününün sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Sünnet düğünün etkinliklerindede bütün yaptıklarımızı sizin ve çocuğunuzun istekleri doğrultusunda şekillendiriyor. Ailenize unutulmaz bir sünnet düğünü deneyimi yaşatıyoruz.
Kapat
Kapat
HEMEN ARA
YOL TARİFİ AL